KRONOS MAKİNA, TÜRKİYE PAZARI İÇİN LOMA'NIN TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ OLARAK ATANDI

 

Ürün denetim çözümlerinde küresel bir lider olan Loma Systems, Kronos Makina San ve Tic Ltd'yi Türkiye pazarı için yetkili satış ve servis temsilcisi olarak atamaktan mutluluk duyar. Bu ortaklıkla Loma Systems, Türkiye'deki müşterilerine en son teknolojiyi ve üstün hizmeti sunma taahhüdünü teyit etmektedir.

 

Genel Müdür Serkan Doğan liderliğinde Kronos, Loma'nın sektör lideri metal dedektörleri, kontrol terazileri ve X-ray sistemlerinin Türk gıda ve ilaç sektörlerine sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu sağlayan, ürün denetimi alanında 13 yılı aşkın değerli bir uzmanlık sunmaktadır.

 

Kronos, Türk müşterilerine servis çağrıları, yedek parçalar, kalibrasyon, doğrulama, bakım sözleşmeleri ve kapsamlı müşteri eğitimi gibi benzersiz satış sonrası destek sağlamaya kendini adamıştır. Deneyimli bir servis ekibi tarafından desteklenen Kronos, Loma ürünlerinin performansını ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için hızlı ve verimli destek sağlamaktadır.

 

Kronos hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemizi keşfetmek için yeni lansmanı yapılan web sitemizi www.kronosmakina.com ziyaret etmeye, info@kronosmakina.com adresine e-posta göndermeye veya doğrudan +90 533 766 3002 numaralı telefondan bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

 

Loma Systems'ın ürün denetiminde nasıl devrim yarattığını keşfetmek için web sitemizi www.loma.com ziyaret edin. Loma’nın yetkili iş ortaklarının tam listesi için lütfen www.loma.com/en-gb/about-us/locations adresini ziyaret edin.

 

Türkiye pazarına benzersiz çözümler ve hizmet sunmaya adanmış Kronos ile başarılı bir ortaklığı heyecanla bekliyoruz.

İhtiyaçlarınız İçin Doğru Çözümü Birlikte Üretmeye Hazırız