Hizmetler

Servis

Servis

Kronos, eksiksiz hizmet anlayışı ve fark yaratan müşteri odaklı uygulamalarıyla hizmet kalitesi açısından Türkiye’de müşterilerin “ilk tercihi” olmaktadır.

Bakım

Bakım

Kronos, cihazlarınızın çalışır durumda tutulması ve sorun çıkarmaması için uzman ekibiyle birlikte güvenilir bir önleyici bakım hizmeti sunmaktadır.

Onarım

Onarım

Teknisyenlerimiz tarafından orijinal yedek parçalarla verilen hızlı ve güvenilir tamir hizmetleri ile tek seferde doğru onarım yapılır.

Makine Kurulumu

Makine Kurulumu

Kronos'un eğitimli teknisyenleri tarafından, cihazınız en doğru şekilde kurulur ve ilk günden itibaren mükemmel şekilde çalışması sağlanır.

Doğrulama

Doğrulama

Cihazın ilk günkü performansında çalıştığından emin olmak için düzenli olarak doğrulama (validasyon) işlemi yaptırmanız önerilir.

Eğitim

Eğitim

Cihazınızın en iyi şekilde nasıl çalıştırılacağı ve bakımının nasıl yapılacağı konusunda gerekli eğitimler verilerek, maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Yedek Parça

Yedek Parça

Cihazınızın optimum performansını korumak için ihtiyacınız olan orijinal parçalar doğru şekilde tespit edilerek en hızlı şekilde tedarik edilmektedir.

İhtiyaçlarınız İçin Doğru Çözümü Birlikte Üretmeye Hazırız